PROMOCJA MIESIĄCA 
Rabaty nawet do 25%

Dostawa i transport

Koszt i czas dostawy

Zamówione towary są dostarczane wyłącznie na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej i wyłącznie pod prawidłowo określone i zweryfikowane adresy dostaw.

Nie doliczamy kosztów dostawy jeżeli zamówienie przekroczy 400 zł netto. W innym przypadku Kupujący zostanie obciążony kosztami dostawy w wysokości 14 zł netto.
Maksymalny czas realizacji zamówienia wynosi do 4 dni roboczych.

 

Liczenie dni

Jeżeli zamówienia dokonano w dniu poprzedzającym dzień wolny od pracy lub w dniu wolnym od pracy (sobota, niedziela i święta) – czas wysyłki ulega wydłużeniu o ilość dni wolnych. Dla celów rozliczeniowych przyjmuje się, że zamówienia złożone po godzinie 14.00 zaliczane są do zamówień kolejnego dnia roboczego.

 

Sposób dostawy

Dostawa towaru realizowana jest transportem Sprzedającego lub przesyłką kurierską przez Kuriera. 
W każdym przypadku jest to Dostawca.

O wysyłce zamówionego towaru Kupujący jest powiadamiany drogą elektroniczną, na wskazany adres email.

 

Doręczenie i reklamacja uszkodzonej przesyłki

Kupujący ma obowiązek oceny stanu produktu i jego zgodności z zamówieniem w momencie dostawy i w obecności Dostawcy. W przypadku rozbieżności lub uszkodzenia towaru należy w obecności Dostawcy sporządzić protokół reklamacyjny (druk tego protokołu zobowiązany jest posiadać Dostawca), zawierający opis problemu. Reklamowany towar, należy wraz z fakturą sprzedaży zwrócić Dostawcy oraz niezwłocznie powiadomić Click-Pack (e-mail). Jeżeli paczka zawiera więcej niż jeden produkt należy zwrócić je wszystkie. Koszt transportu ponosi Sprzedający. Kiedy towar znajdzie się ponownie w magazynie Click-Pack, zostanie wymieniony na nowy, a nowa przesyłka zostanie wysłana, w najszybszym z możliwych terminów.

Kupujący odbierając przesyłkę jest zobowiązany pokwitować jej odbiór w obecności Dostawcy. Odbiór dostawy bez dodatkowych uwag potwierdza, że przesyłka została dostarczona w stanie nieuszkodzonym i jest zgodna z zamówieniem Kupującego. Od tej pory towar staje się jego własnością.